پیام بنیان گذار گروه صنعتی سپهر به مناسبت فرارسیدن نوروز 1403

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ       یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

 

یا ا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ    حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

ایام با سعادت ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن و ضیافت الهی که با نوروز باستانی ما متقارن گردیده است بی شک میتواند نوید بخش ایامی پر برکت و میمون در سال نو باشد .

اینجانب با آرزوی سالی سرشار از موفقیت فرا رسیدن نوروز باستانی را به مردم عزیز سراسر ایران و به ویژه خانواده بزرگ گروه صنعتی سپهر تهنیت عرض نموده و امیدوارم در آینده نزدیک به حول قوه الهی و تلاش کارکنان توانمند گام های بلندی در مسیر توسعه کشور اسلامی و عزیزمان برداریم .

اساس راهبرد گروه صنعتی سپهر حول محور موضوعات اقتصادی و تولید ، با تکیه بر بیانیه دوم انقلاب بنا شده است ، و همین امر موجب گردید تا با پرداختن به تولید پایدار و صادرات محور و توجه مضاعف به توانمندی جوانان متعهد و متخصص این مرز و بوم روند منظم و مستمر در مسیر رشد و توسعه پایدار و رسیدن به اقتصادی پویا را در پیش بگیریم.

در آخر سال نو را به تمام دوستان ، عزیزان ، کارکنان و هم میهمنان  عزیزم تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

شرکت سپهر چرم خاورمیانه ، در سال 1381در شهرک صنعتی سپهر نظر آباد، فعالیت خود را در زمینه تولید چرم مصنوعی، آغاز نمود و هم اکنون ، طیف وسیع و متنوعی از چرم مصنوعی «پی-وی-سی» و « پی یو » را تحت نظر گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت « ایزو 9001-2000 » تولید می کند.

همراه :  1113615-0912

تلفن : 9-88548620-021

فکس : 88531363-021 

آدرس : تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، خیابان خرمشهر ( آپادانا ) ، نرسیده به خیابان عشقیار ( نیلوفر ) ، پلاک 105 ، ساختمان سپهر