مقاله

کدام برند از چرم وگان استفاده می کند؟

چرم وگان

افراد مختلفی هستند که بنا به دلایل مختلفی از چرم طبیعی استفاده نمی کنند و سبک زندگی شان به شیوه وگان است. اما سبک زندگی به شیوه وگان چگونه است؟ وگان شامل نسخه ای از چرم که جایگزین مناسب برای چرم حیوانات (چرم طبیعی) می باشد که در تولید انواع محصولات استفاده می شود.

 

بیشتر بدانید: راهنمای آشنایی با چرم وگان

 

در حال حاضر بسیاری از سلبریتی و افراد مشهور یا غیر مشهور در سراسر جهان به سبک وگان زندگی می کنند که گسترش این نوع سبک زندگی به حمایت از محیط زیست و حیوانات کمک می کند. در ادامه به معرفی برندهایی که از چرم وگان در تولید محصولات استفاده می کنند صحبت خواهیم کرد همراه سپهرچرم خاورمیانه بزرگ ترین تولید کننده چرم مصنوعی باشید.

 

 

معرفی برندهای برتر استفاده کننده از چرم وگان

 

معرفی برند گوچی

 

معرفی برند گوچی

 

 

برند گوچی به عنوان یکی از برند های لوکس پر حاشیه در جهان برای نوآوری درصنعت مد و تولیدات بدون نقص، با کیفیت ایتالیایی به شمار می آید. محبوب ترین اسنیکرهای گوچی با استفاده از چرم وگان تولید می شوند که گوچی با بهره گیری از مهارت و دانش کارشناسان خود با انجام آزمایشگاه های موفق بر اساس تحقیقات های انجام شده موفق به تولید چرم وگان منحصر به فردی شده است.

 

معرفی برند لویی ویتون

 

معرفی برند لویی ویتون

 

 

برند لویی ویلتون با مونوگرام جذابش یکی از برندهای مشهور و محبوب است که از معروف ترین اسنیکرهایش، با نام چارلی را با استفاده از چرم ذرت تولید می کند. طراحی آنها کاملا منحصر به فرد است و هیچ شباهتی نسبت به سایر اقلام مشابه موجود در بازار را ندارد.

محصولات اصیل لویی ویلتون کاملا بدون نقص هستند و از بهترین مواد اولیه با کیفیت در تولید این محصولات استفاده است. این برند در 50 کشور از سراسر جهان بازار دارد که کشور های آسیایی شامل ژاپن، چین، هند و سنگاپور به شدت از آن استقبال کردند.

 

نایک، آدیداس، نیوبالانس در بین برندهای ورزشی از شناخته شده ترین نام هایی هستند که قسمتی از قفسه های خود را به ارائه کفش های ورزشی، اسنیکرها و لوازم جانبی وگان اختصاص داده اند که در ادامه به معرفی این سه برند می پردازیم.

 


 

معرفی برند لویی ویتون

 

معرفی برند نایک

نایک Nike از موفق ترین برندهای تولید شده در محصولات ورزشی است که با لوگو و شعار جذاب که نشان دهنده یک نماد جهانی و یک سبک زندگی اسپورت است که تمام محصولاتش در سراسر دنیا به فروش می رساند.

نایکی یک شرکت آمریکایی چندملیتی، از بزرگترین تولید کننده در زمینه (طراحی، تولید، توسعه و پخش)  کفش ورزشی، پوشاک، لوازم و تجهیزات ورزشی در جهان می باشد که در محصولات تولید شده خود از چرم وگان بهره گرفته است.

 

معرفی برند آدیداس

معرفی برند آدیداس

برند آدیداس شرکت آلمانی چند ملیتی است که در زمینه طراحی، تولید و پخش انواع لباس، پاافزار، کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، پوشاک ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت ‌های شخصی و لوازم لوکس با استفاده چرم وگان فعالیت می‌کند.

 

معرفی برند نیوبالانس

 

معرفی برند نیوبالانس

برند نیوبالانس (new balance) یکی از محبوب ترین برندهای تولیدکننده کفش ورزشی در دنیاست که در تولیدات خود با به کارگیری از چرم وگان طرافداران زیادی را به خود اختصاص داده است و به عنوان یکی از شناخته شده ترین برندهای تمرینی ورزشی در دنیا می توان در نظر گرفت.

 


 

خرید و قیمت عمده چرم مصنوعی

چرم مصنوعی یا چرم وگان از پرکاربرد ترین نوع پارچه در تولید انواع محصولات و اکسسوری ها به شما می رود که به دلیل تنوع رنگی، طرح های جذاب و گوناگون خود طرفداران خاصی را به خود اختصاص داده است. در این مقاله تمام برند های معروف که از چرم وگان استفاده می کنند را معرفی کردیم. شرکت سپهرچرم خاورمیانه حفظ و توسعه پایدار محیط زیست را در سرلوحه فرآیند تولید خود قرار داده و با در نظر گرفتن عوامل محافظتی زیست محیطی اقدام به تولید انواع چرم مصنوعی با کیفیت شامل پارچه های تولید شده به شرح موارد زیر می باشد.

 

 

شما عزیزان و تولیدکنندگان انواع محصولات چرمی برای خرید عمده چرم مصنوعی و قیمت عمده چرم مصنوعی می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و با مشاورین فروش ما در تماس باشید و بهترین خرید را با سپهرچرم تجربه کنید تا مشتری دائمی ما شوید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه