چرم مصنوعی, کیف, مقاله

5 روش برای نگهداری از کیف چرم مصنوعی

5 روش برای نگهداری از کیف چرم مصنوعی

نگهداری از چرم مصنوعی کیف و سایر محصولات چرمی شامل سه مرحله می باشد.

 • مرحله 1: تمیز نگه داشتن
 • مرحله 2: خشک نگه داشتن محصول
 • مرحله 3: استفاده از روغن مخصوص محصولات چرمی

 

وسایل چرمی به خصوص کیف و کفش چرم جزء یکی از محصولات پرطرفدار به دلیل کیفیت، دوام بالا و زیبایی در بین افراد با سلیقه های متفاوت می باشد. مراقبت از محصولات چرمی با پارچه ای هر کدام روش مخصوص خود را دارد و همه ما دوست داریم که کیف چرم نو و تمیز بر دوش داشته باشیم که لازم است تمامی مراقبت های لازم را در خصوص نگهداری از کیف چرم مصنوعی رعایت کنیم. در این مقاله سپهر چرم خاورمیانه بزرگترین تولید کننده چرم مصنوعی در ایران، به شرح نگهداری از چرم مصنوعی کیف می پردازد.

 

 

نگهداری از چرم مصنوعی کیف

 

مواردی که برای نگهداری از کیف چرم مصنوعی باید رعایت کرد

پارچه چرم کیف به عنوان یک ماده بسیار شیک، اصیل و جذاب برای تولید انواع کیف ها مانند: کیف دستی، کیف دوشی، کیف بندی، کیف پول، کیف ورزشی، کوله پشتی و… به کار گرفته می شود.

کیف یکی از پر استفاده ترین لوازم شخصی برای هر فرد به حساب می آید که با مراقبت و نگهداری سبب افزایش طول عمر و ماندگاری آن می شود. در ادامه 3 به نکته مهم و ضروری و اولیه در مراقبت و نگهداری از کیف چرم مصنوعی اشاره می کنیم.

 • تمیز کردن و غبار رویی از روی سطح کیف چرم، اولین مورد در نگهداری چرم مصنوعی کیف است. هر هفته کیف چرم با یک دستمال نرم و کمی مرطوب شده غبار زدایی کنید و اگر لکه یا هر نوع کثیفی روی سطح کیف دیدید خیلی سریع تمیز کنید.
 • استفاده کردن از روغن های مخصوص محصولات چرم چندیدن سال به عمر کیف شما اضافه می کند. به همین منظور شما می توانید یک دستمال تمیز را به روغن آغشته کنید و به آرامی بر روی سطح کیف بکشید. در صورت نبود روغن مخصوص چرم استفاده از روغن آفتابگردان نیز مجاز است.
 • آخرین مورد بسیار مهم مرطوب نماندن سطح روی چرم است. در صورتی که سطح کیف شما خیس شد با یک دستمال تمیز خیلی سریع آن را خشک کنید.

 

اصول نگهداری مراقبت از کیف های چرمی

 

روش های مراقبت از کیف چرم مصنوعی

اصول نگهداری مراقبت از کیف های چرمی چگونه است؟

 1. جلوگیری از تابش نور خورشید به طور مستقیم و طولانی
 2. عدم قرار دادن کیف چرمی در کیسه پلاستیکی
 3. مراقبت از سطح چرم در تماس با لوازم تیز
 4. مراقبت با بیش از حد نکشیدن چرم
 5. نگهداری از وسایل چرمی در محیط خشک

 

خرید عمده چرم مصنوعی

 

خرید عمده چرم مصنوعی

 

کیفیت پارچه چرم تهیه شده برای تولید کیف تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری آن دارد که این مسئله باعث می شود تمامی تولیدکنندگان به سمت پارچه های چرم با کیفیت در تنوع طرح و رنگ های متفاوت بروند تا رضایت خریدارن را به سوی خود جلب کنند.

شرکت سپهرچرم خاورمیانه اولین تولیدکننده چرم مصنوعی در ایران با دارا بودن انواع تنوع در طرح و رنگ چرم مصنوعی قیمت ارزان انتخابی مناسب برای تمامی تولیدکنندگان کیف های چرمی می باشد. شما مشتریان و همراهان خرید برای خرید عمده چرم مصنوعی کیف و سایر انواع چرم های دیگر با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و بهترین خرید عمده چرم مصنوعی را با سپهرچرم تجربه کنید تا همیشه مشتری دائمی ما شوید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه