اخبار

نهمین نمایشگاه بین‌المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته (MPEX2023)برگزار شد.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی کیف، کفش، چرم

نهمین رویداد بین المللی چرم، کیف، کفش و صنایع وابسته با حضور گروه صنعتی سپهر (سپهر چرم و سپهر بافت خاورمیانه) وجمعی از صنعتگران این حوزه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران با هدف ارائه توانمندی های این حوزه در دی ماه 1401 برگزار شد.

 

نمایشگاه امپکس

 

نمایشگاه امپکس فرصتی مناسب را برای نمایش جدیدترین دستاوردها، محصولات و تکنولوژی این صنعت برای شرکت ها، کارگاه های داخلی و خارجی فراهم ساخت.

با وجود شرایط نا مناسب جوی که در روزهای نمایشگاه ایجاد شد اما همانند سال های گذشته استقبال قابل توجهی از نمایشگاه شد.

افتتاحیه این نمایشگاه با حضور محمدمهدی برادران معاون صنایع وزیر صمت، مدیران نمایشگاه بین المللی، فعالان حوزه کفش کیف چرم در تاریخ 19 دی 1401 انجام شد سپس ایشان با حضور در غرفه های نمایشگاه با برخی از تولیدکنندگان گفت و گو کردند.

 

علیرضا ملک پوری عضو هیئت مدیره برگزاری نمایشگاه امپکس

 

علیرضا ملک پوری عضو هیئت مدیره برگزاری نمایشگاه امپکس درباره این باره گفت: این صنعت با اشتغال زایی پانصد هزارنفری پتانسیل جهت صادرات محصولات ایرانی بر کشورهای مختلف را دارد و این نمایشگاه که با حضور بازدیدککندگان و غرفه دارن خارجی برگزار می شود. راهکار مناسبی درجهت نمایش محصولات و دستاوردهای صنعت گران کشورمان به سایر کشورها از جمله ترکیه و روسیه می باشد.

وی افزود: صادرات کیف، کفش، چرم در کشور ما از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است. زیرا توان رقابت با تولیدات خارجی از جهت کیفیت، کمیت و قیمت دارد.

مدیر گروه صنعتی سپهر: در حال حاضر اگر قیمت محصولات غیر ایرانی با کیفیت مشابه تولیدات کشورمان مقایسه شود حدود 30 درصد گرانتر است و همین امر توان رقابت برای صادرات را افزار می دهد و دوست داریم این صنعت را با این پتانسیل بالا به دنیا عرضه کنیم.

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه