اخبار

محصولات تمام ایرانی راه خود را به کشورهای خارجی باز کرد

محصولات تمام ایرانی راه خود را به کشورهای خارجی باز کرد

کارخانه چرم مصنوعی شرق کشور سالانه ظرفیت تولید ۳ هزار تن محصول چرمی را دارد که محصولات تولیدی خود را به کشورهای افغانستان، پاکستان و عراق هم صادر می کند.

 

به گزارش سپهرچرم به نقل از  اخبار صنعت چرم و کفش، مدیر عامل کارخانه چرم مصنوعی شرق کشور گفت: این کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند واقع شده و برای راه اندازی آن ۳۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.

 

وفادار افزود: کیف، کفش، لباس و کاپشن‌های چرمی، مبلمان، اثاثیه منزل و روکش داخل خودرو را از جمله تولیدات این کارخانه است.

 

وی با اشاره به اینکه چرم مصنوعی در مقایسه با چرم طبیعی کم‌هزینه‌تر است گفت: به همین علت چرم مصنوعی جایگزین مناسبی برای چرم طبیعی است و محصولات چرمی از صفر تا صد در این کارخانه ساخته و پرداخته و در ابعاد و اندازه‌های گوناگون، ضخامت‌ها و گرماژ‌های متنوع تولید می‌شود.

 

مدیر عامل کارخانه چرم مصنوعی شرق کشور افزود: این کارخانه تنها تولیدکننده چرم مصنوعی در شرق کشور است و در حال حاضر ۲۰ نفر در آن مشغول کارند.

 

وفادار افزود: در سال آینده نیز برنامه احداث یک واحد تولیدی فرآوری محصولات چرمی را داریم.

 

مدیر عامل کارخانه چرم مصنوعی شرق کشور گفت: علاوه بر بازار‌های داخلی بازار کشور‌های افغانستان، پاکستان و عراق مشتری تولیدات ما هستند.

 

منبع: اخبار صنعت چرم و کفش

بازگشت به لیست