مقاله

مبلمان چرم مصنوعی بخریم یا پارچه ای؟ (انتخاب روکش مبل)

مبلمان چرم مصنوعی

مبلمان چرم مصنوعی یا پارچه ای هر کدام بسته به نوع سلیقه و سبک زندگی زیبایی خاص خود را دارند که همه ی افراد می توانند بر اساس بودجه، کیفیت محصول و از همه مهم تر طول عمر محصول مورد نظرشان انتخاب و خریداری نمایند اگر شما هم در خرید مبل و انتخاب جنس پارچه یا چرم مبلمان دچار سردرگمی شده اید همراه سپهرچرم خاورمیانه تولید کننده انواع چرم مصنوعی باشید تا بهترین خرید مبلمان را با توجه به نیازتان خریداری نمایید.

 

 

نکات مهم در انتخاب انواع مبلمان

 

نکات مهم در انتخاب انواع مبلمان

 

اصول انتخاب مبلمان منزل در نگاه اول بستگی به نوع سلیقه شما دارد و خرید مبل همیشه از مهم ترین تصمیم ها برای دکوراسیون خاانه به حساب می آید که ما به شما نکات مهم در خرید مبلمان را شرح خواهیم داد تا بهترین تصمیم را بگیرید.

 

هزینه تعمیر و نگهداری مبلمان چرمی و پارچه ای

کیفیت جنس پارچه مبلمان نشان دهنده دوام و مقاومت محصول خواهد بود که انتخاب و خریداری جنس های بی کیفیت توصیه نمی شود که کارایی کمتری برای مصرف کننده دارد و در صورت ایجاد هر گونه آسیب باید کل ست دور ریخته شود. ولی با انتخاب محصولات با کیفیت تر علاوه بر این که عمر مفید محصول بالاست و به راحتی قابل تعمیر و بازسازی است که با کمترین هزینه مجدد قابل استفاده می باشد.

چرم مصنوعی مبلمان

 

چرم مصنوعی مبلمان

 

انتخاب چرم مصنوعی با کیفیت برای روکش مبلمان امکان تنفس بیشتری دارد و تمیز کردن آن با جارو برقی و یک گردگیری ساده بسیار ساده و راحت است. انتخاب و خرید مبل چرمی یک تصمیم آینده نگرانه با دید بلند مدت است که دوام زیادی دارد. پس حتما توجه داشته باشید برای انتخاب بهترین مبل چرم با کیفیت ترین نوع پارچه را خریداری نمایید تا به مرور زمان بافت آن دچار آسیب و بی رنگی نشود.

پارچه مبلمان

 

پارچه مبلمان

 

اگر خرید مبلمان با پارچه هایی از جنس کتان و پشمی مد نظرتان است حتما دقت داشته باشید که کمیاب ترین نوع طرح یا رنگ پارچه را انتخاب نکنید زیرا در صورت بروز هر گونه آسیب و مشکل جایگزین کردن آن سخت خواهد بود.

فرقی نمی کند که کدام پارچه را انتخاب می کنید ولی حتما توجه داشته باشید که بهترین نوع کیفیت روکش مبلمان را با توجه به بودجه مورد نظرتان خریداری نمایید.

 

مقاومت انواع پارچه مبل در برابر نفود مایعات

 

مقاومت پارچه مبل در برابر نفود مایعات

 

ریختن هر گونه مایعات مانند قهوه روی مبلمان صحنه ای کاملا ناراحت کننده است زیرا تمیز شدن آن کمی سخت بوده و فورا باید پاکسازی آن سریع انجام گردد. مبلمان پارچه ای خیلی سریع تر انواع رنگ خوراکی را به خود جذب می کند که با توجه به نوع سبک پارچه و کمک گرفتن از دفترچه راهنمایی شستشو مبل می توانید خیلی سریع لکه زدایی کنید.

در صورتی که مبلمان چرم دارید کار شما خیلی آسان تر است. با توجه به این نفود پذیری چرم نسبت به مایعات بیشتر است در ابتدا کافیست خیلی سریع اقدام به خشک گردن مایعات کنید و سپس با یک دستمال نم دار هر گونه چسبندگی را پاک کنید.

 

انتخاب نهایی: جنس پارچه مبلی

 

پارچه چرم مبلی - انتخاب بهترین مبل

 

آخرین فاکتور انتخاب نوع جنس روکش مبلمان می باشد که شما می توانید براساس احساس راحتی که نسبت به نوع جنس پارچه دارید آن را انتخاب و خریداری نمایید و لازم است برای انتخاب نوع جنس به مواردی گه گفته می شود توجه داشته باشید.

1- خرید مبلمان با روکش چرم برای افرادی که به گرد و غبار به خصوص در فصل بهار حسایت دارند کاملا مناسب است زیرا مبلمان چرم این نوع ذرات را خود جذب می کنند.

2- اگر کودک بازیگوشی دارید و امکان ریختن مایعات و کثیف شدن مبلمان زیاد است به شما توصیه می شود که از مبلمان چرمی به دلیل راحت تر تمیز شدن و لکه زدایی سریع در دکوراسیون منزل استفاده نمایید.

3- در صورتی که کودک شما علاقه زیادی به بالا و پایین پریدن روی مبلمان را دارد روکشی را انتخاب نمایید که در برابر آسیب به سطح و ایجاد فرورفتگی مقاوم باشد.

با در نظر گرفتن تمامی موارد گفته شده می توانید انتخاب مبل برای منزل را راحت تر کنید و جنس ایده آل خود را خریداری نمایید.

 

پارچه چرم مصنوعی مبلمان

 

پارچه چرم مصنوعی مبلمان - نحوه انتخاب مبلمان منزل

 

خرید مبل به دلیل تنوع زیاد یکی از تصمیمات سخت به حساب می آید در این مقاله به نکات مهمی در خصوص انتخاب مبلمان چرم مصنوعی و پارچه ای اشاره کردیم شرکت سپهرچرم خاورمیانه تولید کننده انواع چرم مصنوعی تمامی پارچه چرم مصنوعی مبلمان را با قیمت کاملا ارزان و با کیفیت بالا به شما تولییدکنندگان عزیز ارائه می دهد.

برای خرید عمده چرم مصنوعی مبلمان (قیمت چرم مصنوعی مبلمان) می توانید با واحد فروش شرکت سپهرچرم خاورمیانه در ارتباط باشید و چرم مصنوعی مبلمان ارزان قیمت فوق العاده با کیفیت را از ما خریداری نمایید. اگر شما هم تجربه استفاده از پارچه مبلی چرم مصنوعی را دارید نظراتتان با ما در میان بگذارید.

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه