اخبار

علیرضا ملک پوری عضو هیئات مدیره اتاق بازرگانی ایران و امارات شد

علیرضا ملک پوری علیرضا ملک پوری عضو هیئات مدیره اتاق بازرگانی ایران و امارات

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی سپهر؛ بعد از ظهر امروز ۱ اسفند ۱۴۰۱ مجمع عمومی اتاق بازرگانی ایران و امارات در خصوص تعیین هیات مدیره این اتاق با حضور 115 نفر از اعضای دارای حق رای در ساختمان مرکزی اتاق های بازرگانی برگزار شد.

ابتدا پس از آغاز رسمی جلسه اسامی نامزدهای اتاق اعلام و افراد انصرافی مشخص شد و هر یک از کاندیداها چندکلامی را برای حضار جلسه بیان کردند.

علیرضا ملک پوری مدیر گروه صنعتی سپهر که با بیشترین رای اخذ شده به عضویت هیات مدیره این اتاق درآمد ضمن معرفی خود به اعضا گفت: سعی کنید نسبت به افرادی که انتخاب می کنید حساس باشید، و عملکرد آنها را در بیزینس های خود و کارهای تشکیلاتیشان بسنجید و فرد اصلح را انتخاب و وارد عرصه مهم دیپلماسی اقتصادی نمایید.
وی با اشاره به عملکرد هیات مدیره قبلی و ضمن تشکر از تلاش آنها گفت: در صورت حضور در هیات مدیره اتاق تلاش میکنیم در جهت توسعه روابط برای اقتصاد پایدار تلاش کنیم.

سپس رای گیری آغاز و بر اساس آن علیرضا ملک پوری، کسری محقق زاده چهارسوقی، رضا ایلاتی، حمید بهنگار، عرفان شاکری نسب، شبنم بهرامی شبستری و مهدی نجار دیسفانی عضو هیئت مدیره و سعید مقیسه وحامد استیری عضو علی البدل اتاق بازرگانی ایران و امارات شدند.

 

آرای اخذ شده به ترتیب ذیل می باشد:

علیرضا ملک پوری: 102 رای

محقق زاده: 92 رای

رضا ایلاتی: 90 رای

حمید به نگار: 90 رای

عرفان شاکری: 89 رای

شبنم بهرامی: 85 رای

مهدی نجار: 82 رای

سعید مقیسه: 29 رای

حمیدرضا قربانی: 20 رای

مهراد عباد: 20 رای

مهران بیرامی: 7 رای

حامد آقامحمدی نظری: 5 رای

 

مجمع عمومی اتاق بازرگانی ایران و امارات

 

علیرضا ملک پوری عضو هیئات مدیره اتاق بازرگانی ایران و امارات

 

 

 

 

 

آرای اخذ شده در انتخابات ایران و امارات

بازگشت به لیست