مقاله

رنگ سال 2023 چیست؟ کاربرد آن در تیپ و استایل و دکوراسیون

رنگ سال 2023 چیست

رنگ سال 2023 قرمز آتشین مایل به زرشکی و به رنگ گل رز قرمز است که موسسه رنگ پنتون (Pantone) واحد تجاری در پنتون، که برترین رنگ های فصلی را برجسته می نماید روند رنگ جهانی را برای فصل پیش بینی و به شرکت ها در مورد رنگ برای هویت های بصری محصول و برند مشاوره می دهند.

انتخاب رنگ سال توسط موسسه رنگ پنتون از طریق پیش بینی های روند فصلی، روان شناسی رنگ ها و مشاوره رنگ با برند های جهانی که همکاری می کنند به طور موثر برگرفته از قدرت روانشناسی و احساسات رنگ در استراتژی انتخاب می گردد. امسال این شرکت رنگی از خانواده قرمز را با نام (ویوا مگنتو) به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ انتخاب نموده است.

خصوصیات رنگ سال 2023

 

خصوصیات رنگ سال 2023

 

رنگ 2023 رنگی قدرتمند و متحرک است که که خود را بدون هیچ گونه محدودیتی ابراز می کند و از همه ی افرادی که شور زندگی و روحیه ای سرکش در سر دارند استقبال می نماید. این رنگ با ایجاد تعادل بین گرم و سرد رنگی کاملا ترکیبی بوده و راحتی می تواند دنیای چند بعدی را از لحاظ فیزیکی و مجازی در بر بگیرد. بنابر گفته ی مدیر اجرایی پنتون: علت انتخاب این رنگ ارائه ی رنگی با نشاط که سیگنال جدیدی از قدرت را نشان می دهد و این چیزی است که همه ی افراد برای آینده ای خوشبیانه تر به آن نیاز دارند.

 

نحوه ی ست کردن با رنگ ویوا مگنتو

 

نحوه ی ست کردن با رنگ ویوا مگنتو

 

رنگ سال 2023 رنگی جذاب و نو به شمار می آید برای ست کردن در دکوراسیون و تیپ و استایل کاملا چالش برانگیز است. برای آسان ست کردن کار، چهار پالت رنگی که متعادل کننده برای این رنگ جدید است ارائه شده که با کمک گرفتن از این مکمل کننده می توان جلوه رنگ سال 2023 را زیباتر جلوه داد.

 

استفاده از رنگ Viva Magenta در طراحی دکوراسیون داخلی

 

استفاده از رنگ Viva Magenta در طراحی دکوراسیون داخلی

 

امسال هم مانند سال های قبل یک رنگ جذاب دیگری با نام ویوا مجنتا به عنوان رنگ سال 2023 انتخاب گردید که این رنگ نشان دهنده ی قدرت، جسارت، هیجان و توانمندی است. استفاده رنگ های با نشاط تاثیر زیادی در روحیه انسان دارد که بسا این رنگ در طراحی دکوراسیون و وسایل منزل می تواند روی روحیه تاثیر مستقیمی بگذارد.

و بیشتر افرادی که هر ساله مطابق با تغییر رنگ سال دکوراسیون منزل، مغازه(بوتیک)، رستوران (کافه) و حتی محیط اداری خود را تغییر می دهند می توانند با به کاربردن انواع پارچه چرم مصنوعی برای پوشش دیوار، مبلمان و صندلی اداری در محیط، تاثیر بسزایی از این تغییر رنگ و جلوگیری از یکنواخت شدن فضا، را در روحیه ی افراد و از جمله خودشان ببینند.

همانطور که رنگ سال نمادی از شجاعت و نترس بودن است تمایل افراد را در استفاده از این رنگ بیشتر می کند. استفاده از انواع گل های زینتی در این طیف رنگ نشان دهنده بر این است که انسان با طبیعت آشتی کرده و احساس سرزنده بودن را در انسان ها بیشتر می کند و یادآور می شود که همچنان زندگی در جریان است.

شما عزیزان و تولید کنندگان محترم می توانید برای خرید عمده انواع چرم مصنوعی مطابق با رنگ سال 2023 (رنگ سال 1402) با شرکت سپهرچرم خاورمیانه در ارتباط باشید و تنوعی از انواع رنگ های پارچه چرمی را خریداری نمایید. برای اطلاعات بیشتر قیمت چرم مصنوعی می توانید با واحد فروش سپهرچرم خاورمیانه در تماس باشید.

 

استفاده از رنگ Viva Magenta در پوشش

 

استفاده از رنگ Viva Magenta در پوشش

 

استفاده از رنگ Viva Magenta با هر تنش توجه را به خود جلب می کند که می توانید متناسب با نوع فصل در پوشش خود به کار ببرید. این رنگ حس سر زندگی و جنب و جوش را در هر فرد افزایش می دهد و می تواند تاثیر مثبتی را در روند زندگی ایجاد کند. استفاده از پارچه چرم مصنوعی در پالتو، چکمه، کلاه، کیف و انواع اکسسوری ها می تواند تیپ و  استایل را در بانوان و آقایان زیباتر کند و تاثیر مثبتی در روحیه بگذارد.

با نزدیک شدن به سال نو میلادی 2023 و (سال جدید شمسی 1402) حس و حال مردم و شرایط دنیا رنگ سال را معرفی می کند که پس از معرفی طراحان لباس، کیف و کفش و … با الهام گرفتن از این رنگ طرح های متنوعی از محصول را ارائه می هند که همه ی افراد مطابق با سلیقه شان می توانند از آن بهره ببرند.

 


بیشتر بدانید:  آشنایی با انواع اکسسوری های ترند 2023


خرید چرم مصنوعی رنگ سال جدید 2023

در این مقاله از رنگ سال 2023 صحبت کردیم و از تاثیر های مثبت این رنگ در روحیه افراد در نوع پوشش و کاربرد و تاثیر آن در محیط صحبت کردیم. اگر شما تولیدکنندگان عزیز قصد دارید از این رنگ زیبا و تاثیر گذار درمحیط خود استفاده کنید می توانید بهترین پارچه چرم مصنوعی را از سپهر چرم خاورمیانه تولید انواع چرم مصنوعی بخواهید. برای خرید عمده چرم مصنوعی ارزان قیمت می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

بازگشت به لیست