آشنایی با ما

سپهر چرم خاورمیانه تولید کننده و صادر کننده انواع محصولات چرم مصنوعی در کشور است، که با بیش از دو دهه سابقه درخشان در صنعت چرم و با بکارگیری منابع انسانی متخصص و توانمند و ماشین آلات و تجهیزات مدرن در تولید انواع چرم مصنوعی، توانسته است درگروه برترین های صنعت چرم مصنوعی کشور جای گیرد.

به منظور تداوم فعالیت های کمی و کیفی و استفاده بهینه از امکانات و منابع خود و کسب رضایت مشتریان جهت گیری های استراتژیک خود را در خط مشی کیفیت سازمان تعریف نموده و بامشارکت کلیه کارکنان، نهادینه نمودن خط مشی را سرلوحه امور خود قرارداده است.

فروش بین الملل  در مقیاس های تجاری مختلف و با هر میزانی از سفارشات، خدمات فروش این شرکت با توجه خاصی به نیاز مشتریان 1838 سال پس از اولین تولید خود در سال 2، توسعه یافته است.

شرکت سپهر چرم بخش تجارت بین المللی خود را با تیمی از متخصصان تجاری و بازاریابی راه اندازی کرد. و در حال حاضر، خدمات گسترده ای از خدمات فروش و پس از فروش را بعد از اولین تماس مشتری با بخش سفارشات و تحویل بین الملل، همراه با بیمه های منحصر به فرد حامل ها ارائه می دهد.

سفارشات نیازها و نظرات مشتریان نقش مهمی در توسعه محصولات سپهر چرم دارند. مرکز خدمات مشتری سپهرچرم، سالانه حدود  نظر از مشتریان خود دریافت می کند.

برای مثال تولید محصولات با جنس نرم تر و در طیف گسترده 7000 ای از رنگ، با توجه به بازخورد مشتریان سالانه اصلاح می شود.

 دقیقا این بازخورد مشتری است که امکان تولید محصول با کیفیت بالاتر را برای سپهرچرم فراهم می سازد ، به همین دلیل سعی داریم ارتباطی مستحکم و سازنده با مشتریان خود برقرار سازیم.

 حمل و نقل

شرکت سپهرچرم آماده ارائه خدمات صادرات به سراسر جهان از طریق روش های حمل و نقل منحصر به فرد خود می باشد. در حال حاضر کشورهایی ازآسیا تا اروپا به عنوان مکان های اصلی تحویل در لیست مسیر یابی حمل و نقل قرار دارند.

ارائه خدمات ویژه ای ازهنگام بارگیری تا تحویل بار   مراقبت های تخصصی هنگام انطباق برنامه ها و حمل و نقل های مکررحمل و نقل هوایی و دریایی به مقصدهای متعدد در سراسر جهان.

 سپهر چرم خاورمیانه با استفاده از ماشین آلات مکمل در مسیر جذب بازارجدید و رضایت مندی مشتریان گام برمی دارد.

خط مشی مدیریت سپهر

  به لطف خدا ما توانسته ایم،  شانزده سال را با افتخار در کنار همکاران متخصص و مشتریان عزیز بگذرانیم. در این مسیر احترام به مشتریان و جلب رضایت آنها یکی از اهداف بزرگ ما است که ما با تولید محصولات با کیفیت بالا وتنوع در تولیدات در رسیدن به این هدف تلاش می کنیم. ما با کمک خدا و با ایجاد طرح توسعه شرکت سپهر چرم، قصد داریم تا فعالیت های خود را در بازارهای داخلی و بین المللی گسترش داده و با ارائه فرصت های شغلی در توسعه صنعت و تولید ملی نقش مهمی داشته باشیم.

شرکت سپهرچرم خاورمیانه تولید کننده انواع چرم های مصنوعی، به منظور تداوم فعالیتهای کمی و کیفی و استفاده بهینه از امکانات و منابع خود و کسب رضایت مشتریان جهت گیری های استراتژیک خود را حول محورهای زیر متمرکز نموده است :

  • درک و شناسایی خواسته های مشتریان خود , الزامات قانونی , ایمنی و تلاش برای برآورده کردن آنها
  • اعتقاد به نیروی انسانی و مشارکت این نیرو  به عنوان اصلی ترین سرمایه سازمان و تلاش در جهت حفظ کرامت  این سرمایه  وافزایش بهره وری وارتقاء سطح دانش کارکنان
  • ترویج کار گروهی و افزایش خلاقیت و نوآوری از طریق آموزش مستمر.
  • بهبود مستمر از طریق اجرای سیستم مدیریت کیفیت
  • ارتقا و توسعه همه جانبه سازمان و افزایش توان رقابتی با افزایش میزان  فروش محصولات کاهش ضایعات به منظور استفاده بهینه از منابع.
 

مدیریت شرکت سپهر چرم خاورمیانه  با مشارکت کلیه کارکنان موظف به اجرا و نهادینه کردن خط مشی فوق در سازمان بوده و در جهت نیل به اهداف  نظام مدیریت کیفیت  و الزامات مشتری ، این خط مشی ISO9001:2008 را سر لوحه امور خود قرار می دهد .

فناوری محیط زیست شرکت سپهر چرم خاورمیانه حفظ و توسعه  پایدار محیط زیست را در سرلوحه فرآیند تولید خود قرار داده و در این زمینه گام های موثری برداشته است.

رسالت این شرکت تولید چرم مصنوعی با کیفیت با در نظر گرفتن عوامل حفاظتی محیط زیست است .

به همین دلیل با استاندارد سازی و مدرن سازی تجهیزات و اصلاح فرایندها، به عنوان یک کارخانه مدرن و حامی محیط زیست شناخته می شود و کلیه فعالیت ها و فرآیندهای تولید شرکت سازگار با محیط زیست است .

از زمان تاسیس کارخانه تا کنون این صنعت جز یکی از صنایع دوستدار محیط زیست بوده و برای دستیابی به این منظور یا حفظ محیط زیست پایدار این شرکت همواره از راهکارهای زیست محیطی زیر استفاده کرده است.

ماموریت و چشم انداز

در مسیر پیش رو، احترام به مشتریان و جلب رضایت آنها یکی از اهداف بزرگ ما است که ما با تولید محصولات با کیفیت بالا وتنوع در تولیدات در رسیدن به این هدف تلاش می کنیم. ما با کمک خدا و با ایجاد طرح توسعه شرکت سپهر چرم، قصد داریم تا فعالیت های خود را در بازارهای داخلی و بین المللی گسترش داده و با ارائه فرصت های شغلی در توسعه صنعت و تولید ملی نقش مهمی داشته باشیم. شرکت سپهرچرم خاورمیانه تولید کننده انواع چرم های مصنوعی، به منظور تداوم فعاليتهاي كمي و كيفي و استفاده بهينه از امكانات و منابع خود و كسب رضايت مشتريان جهت گیری های استراتژیک خود را حول محورهای زیر متمرکز نموده است

درك و شناسايي خواسته هاي مشتريان خود , الزامات قانوني , ايمني و تلاش براي برآورده كردن آنها

اعتقاد به نیروی انسانی و مشارکت این نیرو به عنوان اصلی ترین سرمایه سازمان و تلاش در جهت حفظ کرامت این سرمایه وافزايش بهره وري وارتقاء سطح دانش كاركنان ، ترويج كار گروهي و افزایش خلاقیت و نوآوری از طریق آموزش مستمر.

بهبود مستمر از طریق اجرای سیستم مدیریت کیفیت

ارتقا و توسعه همه جانبه سازمان و افزايش توان رقابتي با افزايش ميزان فروش محصولات

کاهش ضایعات به منظور استفاده بهینه از منابع

مدیریت شرکت سپهر چرم خاورمیانه با مشاركت كليه كاركنان موظف به اجرا و نهادينه كردن خط مشي فوق در سازمان بوده و در جهت نيل به اهداف نظام مديريت كيفيت ISO9001:2008 و الزامات مشتري ، این خط مشی را سر لوحه امور خود قرار ميدهد

شرکت سپهر چرم خاورمیانه حفظ و توسعه پایدار محیط زیست را در سرلوحه فرآیند تولید خود قرار داده و در این زمینه گام های موثری برداشته است

رسالت این شرکت تولید چرم مصنوعی با کیفیت با در نظر گرفتن عوامل حفاظتی محیط زیست است .

به همین دلیل با استاندارد سازي و مدرن سازي تجهيزات و اصلاح فرايندها، به عنوان يك كارخانه مدرن و حامی محیط زیست شناخته می شود و کلیه فعالیت ها و فرآیندهای تولید شرکت سازگار با محیط زیست است .

از زمان تاسيس كارخانه تا كنون اين صنعت جز يكي از صنايع دوستدار محيط زيست بوده و براي دستيابي به اين منظور يا حفظ محيط زيست پايدار اين شركت همواره از راهكارهاي زيست محيطي زير استفاده كرده است.

حداكثر تلاش براي جلوگيري از اثرات زيست محيطي مخرب ، به كارگيري تجهيزات ، ماشين آلات و تكنولوژي جديد ، اجراي يك مديريت زيست محيطي متعهد

نظارت ، مستندسازي و ارائه گزارش زيست محيطي به صورت پيوسته برطبق قوانين ملي و محلي و انطباق آنها با استانداردهاي بين المللي و ادارات تابعه

بررسي طرح ها و برنامه ها به صورت منظم به منظور دستيابي محيط زيست پايدار

تعهد مديريت و تمام كاركنان اين مجموعه به سياست هاي زيست محيطي

توسعه محصول براساس بازخورد مشتری

نیازها و نظرات مشتریان نقش مهمی در توسعه محصولات سپهر دارد. بخش خدمات مشتری سپهرسالانه حدود 7000نظر از مشتریان خود دریافت می کند. برای مثال تولید محصولات چرمی لباسی با جنس نرم تر و در طیف گسترده ای از رنگ، با توجه به بازخورد مشتریان ، سالانه اصلاح میشود. دقیقا این بازخورد مشتری است که امکان تولید محصول با کیفیت بالاتر را برای سپهر فراهم می سازد.

تنوع محصولات تولیدی و کیفیت : چرم مصنوعی در صنایع خودروسازی ، مبلمان اداری و صندلی ، کیف و کفش ، کاپشن و کمربند ، جلد دفتر و سررسید، کفپوش و …کاربرد دارد.

درشرکت سپهر چرم خاورمیانه بازرسی مواد اولیه و بازرسی در حین و پایان تولید براساس استانداردها و الزامات خاص مشتری مورد بررسی دقیق قرار میگیرد تا درنهایت رضایت مشتری که یکی از اهداف کلان این سازمان میباشد ، جلب گردد .

این كوشایی خستگی‌ناپذیر در عرصه‌ی كارآفرینی و تولید ملی با اتكا به خداوند متعال و با هدف خدمت به هم‌میهنان همچنان استوار و پویا ادامه دارد.

گروه صنعتی سپهر

شرکت سپهر چرم خاورمیانه ، در سال 1381در شهرک صنعتی سپهر نظر آباد، فعالیت خود را در زمینه تولید چرم مصنوعی، آغاز نمود و هم اکنون ، طیف وسیع و متنوعی از چرم مصنوعی «پی-وی-سی» و « پی یو » را تحت نظر گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت « ایزو 9001-2000 » تولید می کند.

همراه :  1113615-0912

تلفن : 9-88548620-021

فکس : 88531363-021 

آدرس : تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، خیابان خرمشهر ( آپادانا ) ، نرسیده به خیابان عشقیار ( نیلوفر ) ، پلاک 105 ، ساختمان سپهر