حضور گروه صنعتی سپهر در اولین نمایشگاه تخصصی پارچه

حضور گروه صنعتی سپهر در اولین نمایشگاه تخصصی پارچه

به گزارش ایرنا، این نمایشگاه تخصصی بین‌المللی با حضور «محسن گرجی» مدیر کل دفتر صنایع منسوجات و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت و «سجاد لطفی» دبیر کار گروه ساماندهی مد و لباس کشور گشایش یافت.

این نمایشگاه در راستای حمایت و توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی نساجی و پارچه کشور و نیز جلوگیری از قاچاق پارچه و پوشاک برپا شده است که میزبان واحدهای تولیدی پارچه از استان های مختلف از جمله تهران، اصفهان، یزد، البرز و کاشان و سایر شهرهای تولیدکننده پارچه است که آخرین دستاوردهای صنعت پارچه را عرضه کرده اند.

در این نمایشگاه غرفه های مختلفی از پارچه ها در طرح و رنگ های متنوع عرضه شده است که میزبان شرکت‌کنندگان است. ۴۵ شرکت‌کننده ایرانی و نمایندگان خارجی از کشورهای چین، کره، ایتالیا و سایر کشورها در پنج هزار متر مربع نمایشگاهی دستاوردهای خودرو را عرضه کرده اند.

گروه صنعتی سپهر به عنوان تولید کننده انواع چرم مصنوعی و منسوجات بی بافت با هدفت ایجاد شبکه گسترده مشتران خود در اولین نمایشگاه تخصصی پارچه شرکت نموده است.

شرکت سپهر چرم خاورمیانه ، در سال 1381در شهرک صنعتی سپهر نظر آباد، فعالیت خود را در زمینه تولید چرم مصنوعی، آغاز نمود و هم اکنون ، طیف وسیع و متنوعی از چرم مصنوعی «پی-وی-سی» و « پی یو » را تحت نظر گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت « ایزو 9001-2000 » تولید می کند.

همراه :  1113615-0912

تلفن : 9-88548620-021

فکس : 88531363-021 

آدرس : تهران ، خیابان سهروردی شمالی ، خیابان خرمشهر ( آپادانا ) ، نرسیده به خیابان عشقیار ( نیلوفر ) ، پلاک 105 ، ساختمان سپهر