اخبار

تولید چرم مصنوعی با کیفیت رسالت شرکت سپهر چرم خاورمیانه

تولید چرم مصنوعی با کیفیت رسالت شرکت سپهر چرم خاورمیانه

به نقل از ویژه نامه صادرکنندگان نمونه وزارت صنعت معدن تجارت :

 

تاریخچه شرکت سپهر چرم خاورمیانه

 

صنعت چرم ایران از صنایع باشکوه و چندهزارساله در کشور محسوب می شود. این صنعت دارای سابقه ای طولانی مدت است و در زندگی اقوام ایرانی نقش ثابتی داشته و کاربرد آن در پوشاک، خصوصا کفش و یراق آلات و… به کار گرفته می شود.

 

سپهر چرم خاورمیانه تولیدکننده و صادرکننده انواع محصولات چرم مصنوعی در کشور است که با بیش از دو دهه سابقه درخشان در صنعت چرم و با بکارگیری منابع انسانی متخصص و توانمند و همچنین ماشین آلات و تجهیزات مدرن در تولید انواع چرم مصنوعی توانسته است در گروه برترین های صنعت چرم مصنوعی کشور جای گیرد.

 

سپهر چرم فعالیت خود را از سال 1381 آغاز و دو سال بعد از شروع به کار یعنی از سال 1383 وارد بازارهای بین المللی شد و بخش تجارت بین المللی خود را با تیمی از متخصصان تجاری و بازاریابی راه اندازی کرد و هم اکنون با توجه به نیاز مشتری حجم سفارشات متعدد و سفارش محصول را انجام می دهد.

 

در حال حاضر خدمات فروش و پس از فروش بعد از نخستین تماس مشتری با بخش سفارشات و تحویل کالا، همراه با بیمه های مورد نظر مشتری فراهم می شود.

 

 

زمینه فعالیت

رسالت شرکت سپهر چرم خاورمیانه تولید چرم مصنوعی با کیفیت است که حفظ و توسعه پایدار محیط زیست را سر لوحه فرآیند تولید خود قرار داده و در این زمینه گام های موثری برداشته است. با استانداردسازی و مدرن سازی تجهیزات و اصلاح فرایندها، به عنوان یک کارخانه مدرن و حامی محیط زیست شناخته می شود و همه فعالیت ها و فرآیند های تولید شرکت سازگار با محیط زیست است.

 

وجه امتیاز محصول تولیدی و محصول تولیدی در چه صنایعی به کار می رود

 

خدمات سپهر چرم خاورمیانه تولید انواع چرم مصنوعی مناسب برای مبلمان خانگی و اداری، دکوراسیون داخلی، کیف، کفش و روکش صندلی خودرویی است و محصولات سلایق تمامی گروه های اجتماعی را پوشش می دهد و برای هر سن، شغل و قومیتی مناسب است.

سپهر چرم خاورمیانه از زمان تاسیس کارخانه تاکنون جزء یکی از صنایع دوستدار محیط زیست بود و برای دستیابی به این منظور همواره از راهکارهای زیست محیطی استفاده کرده است.

 

امکانات و تجهیزات شرکت

شرکت سپهر چرم خاورمیانه با داشتن خطوط تولید، تاسیسات و تجهیزات مربوط به تولید چرم مصنوعی PVC با حفظ و توسعه پایدار محیط زیست فرآیند تولید چرم مصنوعی با کیفیت را سرلوحه تولید خود قرار داده است.

 

مشکلات و چالش های پیش رو واحد تولیدی

 

افزایش رقبای خارجی
نوسان قیمت ارز
موانع ایجاد شده به دلیل تحریم
کمبود مواد اولیه داخلی
موانع ایجاد شده به دلیل تحریم های بانکی جهت صادرات محصولات

 

امتیازاتی که سپهر‌ چرم خاورمیانه را صادر کننده نمونه کرد

 

شرکت سپهر چرم خاورمیانه با داشتن امتیازاتی همچون شاخص های نام و نشان تجاری (برند)، کیفیت فوق العاده بالای اجناس صادراتی و رعایت استانداردها (نوع بسته بندی کالاها) در مقایسه با رقبا، مهارت فنی و تخصصی شرکت در امر صادرات، حفظ و توسعه بازارهای هدف، عضویت در تشکل صادراتی، درآمد ارزی حاصل از صادرات، حسن شهرت صادر کننده (یعنی با نداشتن گزارشی مبنی بر خلف وعده يا عدم ايفای تعهد از جانب وی از خريداران، طرف های تجاری، گمرك جمهوری اسلامی ايران، شبكه بانكی، نمايندگی های جمهوری اسلامی ايران در خارج از كشور يا ساير منابع موثق) و همچنین با در نظر داشتن ارزش صادرات کالاها در یک دوره مالی در مقایسه با سایر اشخاص یا شرکت هایی که کالاهای مشابه صادر می کنند باعث شده است که در بالاترین سطح باشد و امتیازات ویژه ای را به خود اختصاص دهد و با یافتن بازارهای جدید به عنوان صادرکننده نمونه انتخاب شود.

 

اشتغال زایی

سپهر چرم خاورمیانه تولیدکننده و صادرکننده انواع محصولات چرم مصنوعی به منظور تداوم فعالیت های کمی و کیفی، استفاده بهینه از امکانات و منابع خود و کسب رضایت مشتریان، جهت گیری‏ های استراتژیک خود را ارتقای کیفیت سازمان قرار داده و با مشارکت همه کارکنان برای تحقق این امر تلاش می کند و با داشتن نیروی متخصص در حوزه های مختلف در تلاش است. همچنین با جذب نیروهای با استعداد و پرتلاش برای رسیدن به موفقیت های بیشتر گام برمی دارد.

 

برنامه های آینده شرکت

شناسایی خواسته های مشتریان و تلاش برای برآورده کردن آن ها
اعتقاد به نیروی انسانی و مشارکت این نیرو به عنوان اصلی ترین سرمایه سازمان
افزایش بهره وری و ارتقای سطح دانش کارکنان
ترویج کارگروهی و افزایش خلاقیت و نوآوری از طریق آموزش مستمر
بهبود مستمر از طریق اجرای سیستم مدیریت کیفیت
ارتقا و توسعه همه جانبه سازمان و افزایش توان رقابتی با افزایش میزان فروش محصولات
کاهش ضایعات به منظور استفاده بهینه از منابع

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه