مقاله

معرفی انواع بهترین چرم مصنوعی+لیست قیمت چرم مصنوعی 1401

بهترین چرم مصنوعی

بهترین چرم مصنوعی و بهترین تولیدکنندگان چرم مصنوعی از مهم ترین مواردی است که تمامی ارائه دهندگان محصولات چرم به آن اهمیت می دهند و به دنبال تهیه پارچه مصنوعی با کیفیت در تولیدات خود هستند که در ادامه به معرفی انواع چرم مصنوعی و انواع چرم طبیعی خواهیم پرداخت.

فهرست مطالب

چرم leather

معرفی چرم طبیعی (چرم اصل)

چرم (leather) به زبان ساده از دباغی پوست خام حیواناتی چون گاو، گوسفند، بز و … به دست می آید، که پروسه فرآیند تولید چرم پوست فاسد پذیر حیوانات را با ترکیب مواد مختلفی مانند زاج سفید، پوست درخت صنوبر، کاج، بلوط، فندق، کائوچو، سماق و مواد شیمیایی تبدیل به یک ماده کاملا طبیعی پایدار و انعطاف پذیر می کند که این روش ساخت چرم در اصلاح چرم سازی طبیعی نام دارد که در هر دوره از نسل بشر در طراحی و مد اثر ویژه و ماندگاری دارد. چرم می تواند به روش طبیعی و یا چرم صنعتی تولید گردد که در ادامه در این خصوص توضیح خواهیم داد.

خرید چرم طبیعی از رایج ترین و محبوب ترین پوست هایی است که در دنیای امروز طرفداران خاص خود را دارد و از اول نسل بشر تاکنون در هر دور از طراحی و مد، جزء یکی از ماندگارترین پارچه ها می باشد.

انواع چرم طبیعی و کاربرد آن

انواع چرم طبیعی و کاربرد آن

چرم طبیعی به سه دسته چرم های سبک، چرم های نیمه سنگین، و چرم های سنگین تقسیم می شود که کاربردهای هر کدام متفاوت است.

چرم سبک

چرم های سبک از پوست حیواناتی چون گوسفند، بره و بزغاله به دست می آید و به دلیل جنس کاملا لطیفی در تهیه دستکش و کلاه کاربرد ویژه ای دارد.

چرم سنگین

چرم های سنگین معمولا از نوع چرم های گران بها می باشد که از پوست حیواناتی مانند شترمرغ، گاو میش و گوساله و .. ساخته می شود و می توان گفت به دلیل حالت پذیر بودن، اسحتکام و مقاومت فوق العاده بالایی که دارند در تولید زیره و رویه کفش، کفش های ایمنی، زین اسب و … استفاده می شود.

چرم نیمه سنگین

چرم های نیمه سنگین به دلیل قیمت بالا کمترین کاربرد را در صنعت دارند و به عنوان یک چرم لوکس یا زینتی شناخته شده که از پوست تمساح، سوسمار و کروکودیل به تولید می رسد و در تهیه اکسسوری های لاکچری استفاده می شود.

چه چیزی چرم طبیعی را خاص می کند؟

 چرم طبیعی با مقاومت بسیار بالایی که دارد جزء پارچه های با کیفیت شناخته شده و کاربرد چرم در زندگی روزانه را چند برابر می کند. اما چرم صنعتی یا چرم مصنوعی تمام ویژگی های خاص چرم طبیعی را دارد که استفاده از این نوع چرم به طور ویژه به دلیل مانع از کشتار حیوانات و جلوگیری از آسیب به محیط زیست استفاده از آن توصیه می شود.

بهترین چرم مصنوعی چه ویژگی هایی دارد؟

ویژگی بهترین چرم مصنوعی

چرم مصنوعی (Synthetic Leather) با موادی از جمله پلاستیک و پلیمر ساخته می شود که خروجی نهایی آن کاملا شبیه به چرم واقعی است و این عمل سبب می گردد که چرم مصنوعی قیمت نسبتا ارزان تری نسبت به نوع چرم طبیعی داشته باشد و مراقبت و نگهداری از آن کاملا راحت و آسان تر است.

فرآیند تولید چرم مصنوعی با به کارگیری مواد پلاستیکی انجام می شود که دارای تنوع وسیعی از انواع طرح ها، بافت و رنگ می باشد. معمولا از پارچه چرم مصنوعی در پوشاک، کفش، چمدان، کیف و لوازم داخلی استفاده می گردد که به طور کامل در ادامه در خصوص کاربرد چرم مصنوعی توضیح خواهیم داد.

آیا کیفیت چرم مصنوعی خوب است؟

کیفیت چرم مصنوعی خوب

در پاسخ باید گفت بله، کیفیت چرم مصنوعی بسته به نوع مواد به کار برده در تولید آن و همچنین مراقبت های لازمه در نگهداری محصولات چرمی بستگی دارد که به ماندگاری بالای آن کمک می کند.

به طور مثال یک کیف دستی چرم برای استفاده روزانه ممکن است بین 2 تا 3 سال دوام بیاورد. پس توجه داشته باشید حتما قبل از ترک خوردن و آسیب دیدگی برای جلوگیری از پوسته شدن چرم مصنوعی حتما به نکات نگهداری از چرم مصنوعی قبل از غیر قابل استفاده شدن محصول به طور ویژه توجه داشته باشید.

چرم مصنوعی از چه چیزی ساخته می شود؟

چرم مصنوعی پی وی سی (PVC) و پی یو (PU)

چرم مصنوعی پی وی سی (PVC) و پی یو (PU) ترکیبی از یک لایه روکش به نام skin و یک لایه اسفنج از جنس PVC و PU بر روی پارچه پوشش داده می باشد و محصول نهایی به دست آمده با داشتن ظاهری مشابه به چرم طبیعی با قیمتی ارزانتر و مزیت های ویژه به عنوان بهترین پارچه چرم شناخته شده است و در بازار به جهت تولید انواع محصولات چرمی به فروش می رسد. با توجه به اینکه هر کدام یک ماده تولیدی هستند، بسیاری از رنگ ها و افزودنی ها را می توان در طول ساخت با هم مخلوط کرد.

بیشتر بدانید: آموزش فرآیند و نحوه تولید چرم مصنوعی در کارخانه

آیا چرم مصنوعی همان چرم طبیعی است؟

خیر، چرم مصنوعی چرم واقعی نبوده و بر پایه مواد پلاستیکی تهیه می شود و با چرم طبیعی که از پوست حیوانات به دست می آید کاملا متفاوت است. این چرم به اندازه چرم طبیعی قابل تنفس نبوده ولی ظاهرا و گاهی اوقات بویی شبیه به چرم طبیعی دارد و با قیمت ارزان تر نسبت به نوع طبیعی و با مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت به فروش می رسد.

آیا چرم مصنوعی دوام بالایی دارد؟

چرم مصنوعی حدودا به طور کلی حدود 2 الی 3 سال دوام و ماندگاری دارد که پس گذراندن این دوره کم کم شروع به ترک خوردن پوسته پوسته شدن می کند. حتی ممکن است قبل از پوسته شدن سطح رویه چرم در ابتدا شروع به کدر شدن کندو فرسوده شود. به عنوان تعادل در این استفاده کوتاه، کالاهای چرمی مصنوعی معمولاً هزینه کمتری نسبت به کالاهای چرمی طبیعی دارند. بنابراین، بیشتر به اولویت و بودجه بستگی دارد. هر چند سال یک بار می‌توان یک کالای ارزان‌تر از چرم مصنوعی را خریداری کرد. از طرف دیگر، یک کالای چرمی طبیعی گران‌تر را می‌توان یک بار خریداری کرد و اگر به خوبی نگهداری و مراقبت شود، برای چندین دهه ماندگاری دارد و باید گفت که استفاده واقعی می تواند بر اساس کالای مورد استفاده، شرایطی که در آن استفاده می شود و شدت استفاده متفاوت باشد. با این حال، چرم مصنوعی معمولاً پس از چند سال استفاده مداوم یا روزانه شروع به سایش، خراب شدن، خشک شدن، تغییر رنگ و ترک خوردن می کند.

بیشتر بدانید: آموزش بهترین روش نگهداری از محصولات چرمی

آیا چرم مصنوعی قابل شستشو است؟

شستن چرم مصنوعی

بله، چرم مصنوعی از آنجایی که از مواد پلاستیکی پوشش داده شده است به راحتی می توان آن را با دست شست. اما توجه داشته باشید بلافاصله بعد از شستن حتما باید محصول را در هوای آزاد بگذارید تا سریع خشک شود و هر حرارت زیاد به منظور خشک کردن می تواند سطح چرمی یا خود مواد را تغییر دهد. خشک نشدن چرم باعث می شود که خیلی سریع بافت محصول آسیب ببیند و شروع به پوسته پوسته شدن سطح محصول گردد.

آیا چرم مصنوعی را می توان رنگ کرد؟

بله، چرم مصنوعی قابلیت رنگ کردن دارد. با استفاده از رنگ‌های خاص برای چرم مصنوعی، می‌توانید به راحتی چرم مصنوعی خود را به دلخواه رنگ کنید. همچنین می‌توانید از رنگ‌های اکریلیک یا روغن چرم نیز برای رنگ کردن چرم مصنوعی استفاده کنید. با این حال باید توجه داشت که رنگ کردن چرم مصنوعی باعث تغییر در بافت و استحکام آن می‌شود، بنابراین باید با دقت بالایی این کار را انجام داد و بهتر است از رنگ‌هایی استفاده شود که برای چرم مصنوعی ساخته شده‌اند.

لازم است که بدانید: آموزش رنگ کردن کفش چرم مصنوعی

آیا چرم مصنوعی سازگار با محیط زیست است؟

چرم مصنوعی سازگار با محیط زیست

چرم مصنوعی معمولا با استفاده از پلاستیک تولید می شود و تنها تا چند سال دوام می آورد و استفاده مجدد از آن و یا بازیافت دشوار است. برخی از چرم های مصنوعی در حال توسعه هستند و عمدتا از الیاف طبیعی استفاده می کنند مانند Pinatex که از الیاف آناناس ساخته شده است. اینها از پلاستیک کمتری استفاده می کنند و تا حدودی دوستدار محیط زیست هستند.

شرکت سپهرچرم خاورمیانه حفظ و توسعه پایدار محیط زیست را در سرلوحه فرآیند تولید خود قرار داده و با مدرن سازی و استاندارد سازی تجهیزات و اصلاح فرآیندها، به عنوان یک کارخانه مدرن و حامی محیط زیست شناخته می شود و کلیه فعالیت ها و فرآیندهای تولید شرکت سازگار با محیط زیست می باشد. از زمان تاسیس کارخانه تاکنون این صنعت جزء یکی از صنایع محیط زیست بوده و برای دستیابی به این منظور با حفظ محیط زیست پایدار، این شرکت همواره از راهکارهای زیست محیطی استفاده کرده است.

آیا چرم مصنوعی ضد آب است؟

چرم مصنوعی ضد آب

بله، چرم مصنوعی یک ماده ی ضد آب است و از آنجایی که اغلب از لایه پلاستیکی تشکیل شده در برابر نفوذ آب مقاومت می کند و این امر سبب می شود که معمولا برای استفاده هایی که در معرض رطوبت زیاد قرار می گیرند مناسب باشد. به عنوان مثال برای روکش صندلی موتور سیکلت که گاهی در معرض عوامل بیرونی و باران هستند گزینه بسیار مناسب و عالی است.

آیا چرم مصنوعی ارزان است؟

به طور کلی بله، چرم مصنوعی ارزان است. بیشتر چرم های مصنوعی از پلاستیک ساخته می شوند که تولید و خرید آن ماده نسبتاً ارزان است. اگرچه چرم مصنوعی ارزان است، اما سریعتر از چرم طبیعی فرسوده می شود. بنابراین، برای استفاده طولانی مدت، سود کلی هزینه به خرید چندین اقلام چرم مصنوعی یا یک کالای چرم طبیعی بستگی دارد.

آیا چرم مصنوعی قابل ترمیم است؟

نحوه ترمیم چرم مصنوعی

یکی از گزینه های ترمیم سطح روی چرم، رنگ آمیزی آن با رنگ اکریلیک انعطاف پذیر است. این گزینه هایی را برای تغییر رنگ یا بافت بسته به نوع رنگ و نحوه اعمال آن فراهم می کند.

چگونه از پارچه چرم مصنوعی استفاده می شود؟

چرم مصنوعی جایگزین چرم طبیعی است و بنابراین برای همان کاربردهای چرم طبیعی استفاده می شود. به عنوان مثال، اثاثه یا لوازم داخلی یکی از رایج ترین کاربردهای چرم مصنوعی است. مبل‌ها، صندلی‌های ماشین، صندلی‌ها و میزهای قهوه‌خوری معمولاً دارای روکش‌های چرم مصنوعی هستند و از این ماده در انواع خاصی از دیوارپوش ها نیز استفاده می‌شود.

در دنیای پوشاک و لوازم جانبی، چرم مصنوعی معمولا در کیف های دستی، کفش، چکمه، دستکش، کلاه و انواع اکسسوری ها استفاده می شود. این ماده در لباس های بیرونی مانند ژاکت نیز محبوب است، اما در برابر عناصر همچون چرم طبیعی مقاومت نمی کند. نمونه های دیگر از کاربردهای چرم مصنوعی عبارتند از: چمدان، کیف، بند ساعت، قاب گوشی هوشمند و کیف دوربین.

چرم مصنوعی طرح دار

چرم مصنوعی طرح دار، یکی نوع چرم مصنوعی است که بر روی سطح آن طرح‌های گوناگونی وجود دارد. این طرح‌ها معمولاً با استفاده از چاپ روی سطح چرم تولید می‌شوند و می‌تواند شامل طرح‌های مختلفی مانند شکل هندسی، گل، پروانه و … باشد.

چرم مصنوعی طرح دار در بسیاری از محصولات چرمی استفاده می‌شود، از جمله کیف و کفش و صندلی خودرو و مبلمان. این نوع چرم مصنوعی به دلیل طرح‌های گوناگونی که دارد، می‌تواند به راحتی با دکوراسیون داخلی محیط سازگار شود و به شیکی و زیبایی محیط کمک کند.

قیمت چرم مصنوعی طرح دار

قیمت چرم مصنوعی طرح دار به عوامل مختلفی دارد از جمله کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید آن، نوع طرح و الگوی اعمال شده، ابعاد و وزن محصول و همچنین تقاضای بازار برای آن بستگی دارد. در کل قیمت چرم مصنوعی طرح دار معمولاً ارزانتر از چرم طبیعی ساده می باشد. البته در صورتی که محصولاتی با کیفیت و طرح های بسیار زیبا و متنوع را می خواهید، قیمت چرم مصنوعی طرح دار ممکن است بالاتر از قیمت متوسط باشد.

معرفی خدمات شرکت سپهر چرم خاورمیانه

معرفی انواع پارچه چرم مصنوعی (کاربرد چرم مصنوعی)

در مطالب قبلی در خصوص این که پارچه چرم مصنوعی برای چه مواردی قابل استفاده است توضیح دادیم و یک کارخانه چرم مصنوعی می تواند تولیدادت متنوعی از انواع چرم را داشته باشد. چرم مصنوعی تولید شده در کارخانه چرم مصنوعی سپهر چرم به 6 دسته تقسیم می شود.

1- چرم مصنوعی مبلمان 

2- چرم مصنوعی کیف

3- چرم مصنوعی کفش

4- چرم مصنوعی پوشاک

5- چرم مصنوعی خودرو

6- چرم مصنوعی اداری 

در ادامه به طور کامل به معرفی انواع بهترین چرم مصنوعی خواهیم پرداخت.

انواع چرم مصنوعی بر اساس کاربرد و نوع تولید

کاربرد انواع چرم مصنوعی

معرفی چرم مصنوعی مبلمان

خرید عمده چرم مصنوعی مبلمان - قیمت چرم مصنوعی مبلمان

مبل چرم همانطور که از نامش پیداست دارای رویه چرمی است و پارچه چرم مبلی به دلیل زیبایی و اصالت خاص، محبوبیت چشمگیری در بین خریداران داشته و استفاده از مبلمان چرم در شرکت ها، ادارات و منازل بسیار رواج دارد. مبلمان با روکش چرم دارای تنوع وسیعی از رنگ و طرح بوده که متناسب با انواع سلیقه ها می باشد. با پیشرفت در روش تولید چرم مصنوعی و کیفیت بالای پارچه چرم مصنوعی بیشتر تولید کنندگان مبلمان، چرم مصنوعی را به عنوان یک گزینه کاملا مقرون به صرفه در تولید بر اساس مزایا به ویژه تمیز کردن مبلمان چرم میدانند.

انتخاب روکش مبل بین پارچه ای و چرمی برای بسیاری افراد کاری سخت به شمار می آید که بر اساس اساس بودجه، کیفیت محصول و از همه مهم تر طول عمر محصول مورد نظرتان می توانید محصول مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید.

بیشتر بدانید: چگونه از مبلمان چرم مصنوعی نگه داری کنیم؟

برای خرید عمده چرم مصنوعی مبلمان (قیمت چرم مصنوعی مبلمان) می توانید با واحد فروش شرکت سپهرچرم خاورمیانه در ارتباط باشید و چرم مصنوعی مبلمان ارزان قیمت فوق العاده با کیفیت را از ما خریداری نمایید. اگر شما هم تجربه استفاده از پارچه مبلی چرم مصنوعی را دارید نظراتتان با ما در میان بگذارید.

چرم مصنوعی کیف

چرم مصنوعی کیفی

کیف چرمی یک انتخاب محبوب در بین شیک پوشان است و بیشتر بانوان و آقایان با توجه به خصوصیات چرم مصنوعی خرید کیف چرم مصنوعی را به چرم طبیعی به دلیل مراقبت و نگهداری راحت ترجیح می دهند.

نگهداری از کیف چرم مصنوعی از مهم ترین مواردی است که ماندگاری بالای محصول خریداری شده کمک می کند و بهترین روش مراقبت از کیف چرم مصنوعی گردگیری و استفاده از روغن های مخصوص محصولات چرم است که موجب حفظ کیفیت اولیه محصول می شود.

بیشتر بدانید: آموزش بهترین راهنمای نگهداری از کیف چرم مصنوعی

با افزایش تقاضا و استفاده همه ی افراد از کیف چرم، تولید نیز رو به افزایش بوده و استفاده از پارچه چرم مصنوعی با کیفیت توسط تولید کنندگان به منظور افزایش رضایت مشتریان از مهم ترین اولویت ها در تولید کیف چرم است.

سپهر چرم خاورمیانه یکی از برترین تولیدکنندگان چرم مصنوعی با کیفیت بوده که برای خرید عمده چرم مصنوعی کیف می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

بیشتر بدانید: آموزش دوخت کیف چرم دست دوز

چرم مصنوعی کفش

کفش چرم مصنوعی در مقایسه با چرم طبیعی

تولید انواع چرم کفشی در طرح ها و رنگ ها با ضخامت های متفاوت قابل استفاده انواع کفش های ورزشی، کلاسیک مردانه، زنانه و بچه گانه می باشد. این نوع چرم نیز در تولید چکمه کاربرد دارد که دارای وسیعی است.

کفش چرم مصنوعی در مقایسه با چرم طبیعی

همان طور که می دانید محصولات چرم اصل در مقایسه با چرم مصنوعی عمر طولانی تری دارند. محصولات چرمی جز کالاهای لوکس و شیک به حساب می آیند و فرقی نمی کند که به دنبال کیف یا کفش چرم باشید همیشه محصولات چرم به خصوص کفش چرم یکی از ایده آل ترین انتخاب ها بوده که به استایل نظم خاصی می دهد.

قیمت کفش چرم مصنوعی نسبت به چرم طبیعی پایین تر است و اگر شما هم جزء آن دسته از مشتریانی هستید که به استیل خود اهمیت می دهید توصیه ما به شما عزیزان این است که حتما از چرم مصنوعی با سطح کیفیت فوق العاده بالا که با چرم طبیعی یا همان چرم اصل برابری می کند خریداری نمایید زیرا برخی از چرم های مصنوعی آنقدر خوب هستند که نمی توانید تفاوتی بین آن ها با چرم طبیعی قائل شوید. علاوه بر این، تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی دشوار خواهد بود و گاهی تنها راه اعتماد به فروشنده یا تولید کننده است.

بیشتر بدانید: آموزش بهترین روش تشخیص چرم طبیعی و چرم مصنوعی

شرکت سپهر چرم خاورمیانه مفتخر به همکاری با تمام تولیدکنندگان انواع محصولات چرم کفش، کیف و … می باشد که با سابقه فعالیت طولانی مدت با سلایق و علایق مختلف آشناست و تمامی پارچه چرم مصنوعی را با دو اصل، کیفیت بالای چرم مصنوعی و چرم مصنوعی ارزان قیمت به تمامی تولیدکنندگان ارائه می دهد. برای خرید عمده چرم مصنوعی می توانید با واحد فروش در تماس باشید.

چرم مصنوعی پوشاک

پارچه چرم مصنوعی پوشاک

چرم مصنوعی پوشاک یا همان “لوریکا” یا “پلی‌یورتان”، نوعی مواد صنعتی است که برای تولید پوشاک به کار می‌رود. این نوع چرم، ترکیبی از پلی‌یورتان (PU) و پلی وینیل کلراید (PVC) است که به صورت پوششی بر روی پارچه‌های مختلف اعم از پنبه، نخ و… قرار می‌گیرد.

چرم مصنوعی پوشاک در مقایسه با چرم طبیعی، هزینه تولید کمتری دارد و به دلیل طرح‌بندی های متنوع، برای تولید پوشاک مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع چرم نیز بر خلاف چرم طبیعی، ضدآب است و در برابر پوسیدگی و سایش مقاومت بیشتری دارد.

از دیگر ویژگی‌های چرم مصنوعی پوشاک می‌توان به آسانی قابل شستشو، دوام و مقاومت بیشتر در برابر نور خورشید و حرارت اشاره کرد. با این حال، این نوع چرم در مقایسه با چرم طبیعی، حس لمسی و دیداری کمتری دارد و در برخی موارد ممکن است نسبت به چرم طبیعی کمترین عمر مفید را داشته باشد.

این نوع چرم در تنوعی از انواع رنگ و طرح ها با ضخامت های مختلف تولید می گردد که می توان در تهیه انواع لباس های چرمی، کاپشن، دستکش و پالتو استفاده کرد. استفاده از پوشاک با پارچه چرم مصنوعی مورد علاقه بسیاری از بانوان و آقایان خاص پسند بوده که موجب شیک پوشی افراد می شود.

چرم مصنوعی خودرو

چرم از زمان اولین خودروها، انتخاب ممتاز برای روکش صندلی ماشین بوده است. روکش چرم خودرویی یک محصول کاملا کاربردی که زیبایی خاصی به خودرو می دهد. امروزه زیبا بودن فضای ظاهری خودرو از مهم ترین مواردی است که خریداران به آن توجه دارند.

چرم خودرویی” به یک نوع از چرم های صنعتی گفته می‌شود که به منظور استفاده در صنایع خودروسازی تولید می‌شود. این نوع چرم معمولاً از پوست حیوانات، مانند گاو، بز و گوسفند ساخته نمی‌شود، بلکه از مواد شیمیایی و مصنوعات مختلفی تشکیل شده است.

چرم خودرویی معمولاً دارای ویژگی‌هایی مانند مقاومت بالا در برابر رطوبت، گرد و غبار، حرارت و نور خورشید است. همچنین، طراحی و رنگ‌بندی متنوعی دارد و می‌توان به راحتی با سایر مواد داخل خودرو هماهنگ شود. در کل، چرم خودرویی یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین مواد استفاده شده در داخل خودروهاست.

چرم مصنوعی خودرو برای چه مواردی قابل استفاده است؟

بسیاری از شرکت ها برای زیباسازی محصولات خود از چرم مصنوعی برای تزئین و مقاوم سازی روکش صندلی، داشبورد، فرمان، دنده و … از چرم مصنوعی استفاده می کنند.

استفاده از چرم مصنوعی برای خودرو  چه مزایایی دارد؟

صندلی با روکش چرم مصنوعی برتری زیادی نسبت به روکش پارچه ای دارد. از مهم مزایای روکش چرم خودرویی این است که به راحتی تمیز می شود و لکه زدایی از آن کاملا راحت است و در مقایسه با چرم طبیعی قیمت ارزانتری داشته و مراقب و نگه داری از آن آسان می باشد.

روش های مختلفی برای تمیز کردن پارچه روکش صندلی خودرو وجود دارد که با رعایت تمامی نکات مربوط به تمیز کردن روکش صندلی خودرو می توانید زیبایی فضای کابین خودرو را افزایش دهید.

بیشتر بدانید: روکش چرم ماشین را چگونه تمیز کنیم؟

بهترین چرم مصنوعی خودرو را از کجا بخریم؟

قیمت چرم مصنوعی

چرم مصنوعی خودرو از مهمترین نیازمندی های صنعت خودروسازی و واحدهای تولیدی ملزومات خودرو، با کیفیت بسیار بالا می باشد که رضایت خریداران را به خود همراه داشته باشد. از مهم اولویت هایی که تولید کنندگان روکش صندلی خودرو باید توجه داشته باشند تجربه بالای شرکت های تولید کننده در زمینه تولید پارچه چرم مصنوعی، استفاده از بهترین مواد و محصولات اولیه در تولید و به کار گرفتن از روش های نوین و پیشرفته می باشد.

شرکت سپهرچرم به عنوان مرکز فروش چرم مصنوعی خودرو (فروشگاه چرم مصنوعی در تهران) آمادگی کامل را جهت خرید آنلاین چرم مصنوعی و ثبت سفارش شما در انواعی از طرح و رنگ دلخواهتان دارد برای خرید عمده چرم مصنوعی از کارخانه و اطلاع از قیمت چرم مصنوعی با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

بیشتر بدانید: معرفی چرم مصنوعی خودرویی

چرم مصنوعی اداری

چرم مصنوعی ست اداری

چرم مصنوعی ویژه محصولات اداری پارچه ای کاملا کاربردی برای تولید انواع ملزومات اداری است. معمولا این نوع پارچه چرم مصنوعی برای جلد سررسید، دفترهای اداری، تقویم ها، ست های رومیزی اداری، کاور گوشی همراه و جاکلیدی کاربرد دارد.

هر دفتر یا شرکت نیازمند به یکسری ملزومات اداری است تا محیط کاری از نظر نظم و پرستیژ مورد پسند قرار گیرد. به طور کل ملزومات اداری به سازماندهی محیط و زیبایی کمک زیادی می کنند. استفاده از صندلی اداری با روکش چرم مصنوعی همراه ست اداری رومیزی چرم به عنوان یک اکسسوری شیک در اتاق جلسات و کنفرانس ها به حساب می آید.

خرید چرم مصنوعی متری ارزان

برای خرید چرم مصنوعی خوب باید حتما از فروشگاه های معتبر خرید نمایید. خرید اینترنتی چرم مصنوعی یکی از راحتترین روش های سفارش چرم مصنوعی بوده که در سریع ترین زمان ممکن محصول خریداری شده به دست تولیدکنندگان انواع مصنوعات چرمی می رسد.

در خرید اینترنتی چرم مصنوعی به چه نکاتی بابد دقت کنیم؟

قیمت چرم مصنوعی درجه یک

خرید اینترنتی چرم مصنوعی می‌تواند از طریق وب‌ سایت‌های فروشگاهی انجام شود. قبل از خرید، می‌توانید با مطالعه نظرات و امتیازات دیگر خریداران درباره‌ی کیفیت و قیمت محصول، تصمیم به خرید یا عدم خرید آن بگیرید.

همچنین برای خرید بهتر و مطمئن‌تر، بهتر است از سایت‌های معتبر و قابل اعتماد خرید کنید و پیش از پرداخت هزینه، مطمئن شوید که فروشنده معتبر و قابل  اعتماد است.

در نهایت، قبل از خرید چرم مصنوعی، بهتر است با مشاوره کارشناسان مربوطه، اطلاعات لازم درباره‌ی نوع و کیفیت چرم مصنوعی را به دست آورید تا خرید بهتری داشته باشید.

فروشگاه سپهر چرم خاوررمیانه یکی از معروفترین تولید کنندگان چرم مصنوعی با کیفیت بوده که تمامی محصولات تولیدی خود را با ارزانترین قیمت به فروش می رساند. برای خرید از ثبت سفارش می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و اقدام به ثبت سفارش نمایید و برای دیدن انواع نمونه های چرم مصنوعی به بخش کاتالوگ محصولات مراجعه نمایید.

بازگشت به لیست